NOVINKY

FIRMA GRAFF

Firma GRAFF Vám s potešením predstavuje široký sortiment špecializovaných odevných výrobkov pre rybárov, poľovníkov, pracovníkov bezpečnostných služieb, lesníkov, fotoreportérov a ďalších.

Stála ponuka (jar-leto-jeseň-zima) obsahuje dostatok modelov búnd, viest, protidažďových odevov, košieľ, nohavíc, čiapok, klobúkov atď. Veľkú pozornosť si zaslúži zaujímavá kolekcia viest. Všetky naše produkty sú vyrobené v najvyššom kvalitnom štandarde z veľmi odolných materiálov, v bohatých farebných odtieňoch, elegantnom dizajne a s veľkou pozornosťou na detaily. Sme si istí, že naše výrobky uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Jednotlivé modely v našej kolekcii sú výsledkom špecifického marketingového výskumu a následnej konzultácie so skúsenými špecialistami daného odboru. V niektorých prípadoch vykonávame určité modifikácie po schválení návrhov našich zákazníkov. Aj z tohto dôvodu naše produkty s radosťou nakupujú pracovníci v elektropriemysle, stavebnom priemysle, ale tiež cykloturisti či horolezci.

Naše produkty majú veľmi dobrú reputáciu doma i v zahraničí, kde sú na dosah širokému spektru zákazníkov. Ak v našej kolekcii nenájdete to, čo by vyhovovalo vašim požiadavkám, radi príjmeme vaše nápady a za pomoci našich dizajnérov sa pokusíme vyrobiť exkluzívne modely na základe vašich návrhov.

GRAFF
VÝHRADNÝ DOVOZCA TÝCHTO ZNAČIEK
NA SLOVENSKO
REKLAMA
BEJAX s.r.o., Tel.: 042 / 4710 734, E-mail: bejax@bejax.sk, www.bejax.sk