NOVINKY

BIELIZEŇ - GRAFF BIOACTIVE

graffbioactive.gif

GRAFF ponúka špeciálne termoaktívnu spodnú bielizeň, ktorej línia nosí meno GRAFF-BIOACTIV . Táto bielizeň má výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti. Chráni pokožku pred prehrievaním i pred podchladením, dokonale odvádza vlhkosť, rýchlo schne, čím chráni pred nepríijemným zápachom potu.

Spodná bielizeň GRAFF-BIOACTIV je antibakteriálna, antialergická a ideálne prilieha k telu. Tieto jej vlastnosti sú zabezpečené vďaka špeciálnej dvojvrstvovej tkanine zhotovenej z polyamidových vlákien a mikrovlákien "Meryl Skinlife", ktorých štruktúra je pokrytá jonovými čiastočkami striebra. Naši zákazníci už potvrdili vynikajúce vlastnosti tohto materiálu.

Tajomstvo spodnej bielizne GRAFF-BIOACTIV je v spojení dvoch vrstiev tkanín. Z vnútornej strany je použité mikrovlákno "Meryl Skinlife", ktoré vytvára príjemný, teplý pocit a vonkajšia strana je vyrobená z polyamidových vlákien. Pot ľahko prechádza cez vnútornú vrstvu "Meryl Skinlife", následne je absorbovaný špeciálnou externou zložkou, prostredníctvom ktorej sa transformuje na vonkajšiu stranu, vďaka čomu nemáme pocit vlhkosti a cítime sa príjemne a teplo.

VÝHRADNÝ DOVOZCA TÝCHTO ZNAČIEK
NA SLOVENSKO
REKLAMA
BEJAX s.r.o., Tel.: 042 / 4710 734, E-mail: bejax@bejax.sk, www.bejax.sk